Anasayfa -> Hakkımızda

Truva Bilgi İşlem Teknolojileri Elektronik Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri (Truva) 1997 yılında faaliyet göstermeye başlamış ve iş tanımı olarak İnternet Sitesi Tasarımı, Teknik Destek, Güvenlik Sistemleri, Yazılım Desteği ve Çözüm Ortaklığı alanında çalışmalarına halen Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi Meklim Kaynak İş Merkezi No:635 Kat:2 Ofis:47 Maltepe/İSTANBUL’da bulunan ofisinden devam ettirmektedir.

Tasarım yaparken fark yaratmayı, yapılmayanı yapmayı, farklılık yaratırken ziyaretçinin alışkanlıklarına ters düşmeden sade ve anlaşılır kullanım ile içeriğe ve ürüne / hizmete kolay erişilen siteler üretmeye dikkat ediyoruz.

Dijital dünyada son çıkan yenilikleri yakından takip edip işlerimize uyguluyoruz. Talep edilen projelere kendi fikirlerimizi ve yorumlarımızı katarak projeyi başarıya ulaştırıyoruz. Yaptığımız işleri uluslararası testlerden geçirdikten sonra yayınlıyoruz.

Kendi tabirimizle, "işe yarayan, kolay bulunan, teknolojik ve akıllı" websiteleri hazırlamaya dikkat ediyoruz. İnternet kullanıcılarının beğenilerini / alışkanlıklarını takip ediyor, işlerimize entegre ediyor ve ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde tasarımlarımızı hazırlıyoruz.

İŞLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İSTİYORSANIZ. HEMEN BİZİ ARAYIN.

Tel: 90(216) 336 06 18

web tasarım